logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Mazowiecki Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Najważniejsze informacje, m.in. jak załatwić sprawę w NFZ, gdzie się leczyć.

Drukuj

Aktualności

Biała Sobota w stołecznym Centrum Onkologii

22-05-2014

W sobotę, 24 maja, w Centrum Onkologii – Instytucie im. M. Skłodowskiej-Curie przy ul. Rentgena w Warszawie będzie można m.in. wykonać badania przesiewowe, wysłuchać porad onkologicznych i wziąć udział w pogadankach nt. profilaktyki. Biała Sobota pod hasłem „Zdrowsza – piękniejsza” zainauguruje Europejski Tydzień Walki z Rakiem i włączy placówkę w obchody Dnia Matki.

Podczas Białej Soboty będzie można wykonać m.in. badania przesiewowe w kierunku wczesnego wykrycia raka piersi i raka szyjki macicy, uzyskać poradę onkologiczną, wziąć udział w warsztatach i pogadankach nt. profilaktyki, wczesnego wykrywania i leczenia nowotworów oraz uzyskać informacje w zakresie Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.

Centrum Onkologii zaprasza też panie do stref piękna i rekreacji. W strefie piękne będzie można uzyskać porady z zakresu  pielęgnacji ciała i urody, tj. kosmetyki, wizażu, podologii oraz brafittingu. Strefa rekreacji obejmie natomiast naukę nordic walking (spacery z kijami) oraz ćwiczeń ogólnosprawnościowych na świeżym powietrzu.

Wszystkie aktualności